, marian
, marian

PAŁAC MYŚLIWSKI W ANTONINIE

Komentarze 2
2012-07-08

Piękny drewniany pałac myśliwski otoczony parkiem z licznymi drewnianymi mostkami, strumieniem i stawem robi niesamowite wrażenie Zaraz po wejściu na teren zauważamy pomnik Fryderyka Chopina. Chopin był tu częstym gościem a dziś patronuje temu miejscu. Jego muzyka rozbrzmiewa przez cały rok podczas wydawanych tu licznych koncertów. Od strony parku znajduje się taras. Wewnątrz znosi się potężna kolumna dorycka na której są liczne trofea myśliwskie. W pałacu dzisiaj znajduje się restauracja i hotel Z powodu rezerwacji  lokalu do wewnątrz udało mi się wejść tylko na moment.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
12 lipiec 2012 22:39

Witam Karola Barsolis

Tak to prawda Karolu tyle pięknych miejsc jest w Polsce że wykorzystuje dzień wolny by zobaczyć jak najwięcej.Pomimo wszystko tyle miejsc jeszcze nie widziałem. Między innymi piękny Kórnik ,który opisywałeś.Wielkopolska też jest piękna. Pozdrawiam.

Witam Mariana.

widze ze  zrobiles  czesc Wielkopolski za jednym zamachem ( Kalisz, Goluchow, Antonin ) .

Ładna wyprawka (5) .

Ja nie bylem jeszcze w Antoninie , ale dzieki tobie  , jestem juz  (prawie  ) w trasie do Antoniona.

Pozdrawiam   Karol  Barsolis

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022