, Maxiu
, Maxiu

W drodze na Chleb (Mała Fatra)

Komentarze 0
2012-07-01

Chleb (1646 m n.p.m.) – trzeci co do wysokości szczyt w grupie górskiej Małej Fatry. Bardzo fajna jedno dniowa wycieczka. Po drodze możemy podziwiać przepiękną przyrodę, wodospad a wyżej rozległy krajobraz gór. Po przebytej trasie istnieje mozliwość napicia się napoi  🙂 w schronisku. Niestety wszystko płatne w euro.

Do następnej wyprawy...

, Maxiu
, Maxiu
 

 

, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu
, Maxiu

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Słowacja

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022