, Marcin Trzecki
, Marcin Trzecki

Nad Brdą w Janowie

Komentarze 1
2012-05-16

Wycieczka rowerem z Opławca do Janowa (Skarpa) zajmuje ok 30min . To super miejsce aby trochę odpocząć od miejskiego zgiełku . Dodatkowo w tym miejscu jest bardzo fajna plaża , można zaplanować całodniowe plażowanie a kto nie lubi za długo leżeć na słoncu może wybrać się na spacer i podziwiać piękne widoki wzdłuż wysokich brzegów Brdy.

, Marcin Trzecki
, Marcin Trzecki
, Marcin Trzecki
, Marcin Trzecki
, Marcin Trzecki
, Marcin Trzecki

Komentarze

Zostaw swój komentarz

toja1358
23 czerwiec 2012 10:21

Bardzo ładne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego gwaru.

Pozdrawiam

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Opławiec

Janowo - Skarpa

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021