Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
, Ania Babiuch
, Ania Babiuch

Wycieczka nad Jeziaro Soliński

Komentarze 1
2008-09-03
Solina to piękna miejscowość turystyczna połozona na południowym wshodzie Polski ,jej głowną atrakcją jest zapora pompowo-szczytowa nad jeziorem solińskim.Zapora ta jest najwyższa w Polsce 82m wysokości od podstawy jej długośc to 600m ,głebokość jeziora przy zaporze to 60m.Dostępne jest jej zwiedzanie od środka z przewodnikiem , wrażenia są niesamowite .W zdłuz brzegu jeziora znajdują się wypżyczalnie sprzętu pływającego a dla "leniwych " są rejsy statkiem po jeziorze. Ciekawe okolice Soliny kuszą do zwiedzania .A jest naprawde co zobaczyć ,widoki pięknych Bieszczad na długo pozostana w naszej pamięci .Zachęcam do odwiedzenia tej części naszego kraju.
, Ania Babiuch
, Ania Babiuch
, Ania Babiuch
, Ania Babiuch

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Alek
04 lipiec 2011 20:19

CZEŚĆ-Jezioro Solińskie warto zobaczyć,ale w tygodniu.Ja byłem 15.0802009 to był koszmar,tyle ludzi .Ale warto tam jeszcze raz tan pojechac .Pozdrawiam....

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021