Ogród Śląski w Nakle Śląskim i Park w Świerklańcu

Komentarze 2
2012-06-02

Nie wiem czy ktoś już pisał tu o tym miejscu, nie kojarzę. Sklep znajduje się w Nakle Śląskim, przy głównej szosie, prowadzącej z Tarnowskich Gór do Świerklańca czy Piekar, koło ronda, na którym odchodzi też droga prowadząca pod Piekarski Kopiec.

Ogród Śląski z każdym rokiem się rozrasta,ostatnio byłam tam dobrych kilka lat temu i w sobotę naprawdę się zdziwiłam, w sklepie, w tylnej części piekny wodospad ułożony z kamieni, a jeszcze dalej sklep zoologiczny z ciekawymi zwierzątkami. Ponadto fajne miejsce na spacerki na wolny powietrzu. Dla dzieci ciekawa sprawa.

Potem jeszcze odwiedziliśmy Park w Świerklańcu, poszliśmy do Mini Zoo, które nosi nazwę Rogate Ranczo. Akurat trwały przygotowania do Dnia Dziecka.

Rogate Ranczo w Świerklańcu
Mini Zoo w Świerklańcu
Mini Zoo Świerklaniec
Rogate Ranczo
Paw w Rogatym Ranczo

Komentarze

Zostaw swój komentarz

toja1358
05 czerwiec 2012 23:09

Pierwszy raz widzę indora  ze szczegółami🙂, fajna kolejna rodzinna wyprawa.

Pozdrawiam


05 czerwiec 2012 20:29

Znowu "zabieram" zdjęcia na tapetę. Wielkie dzięki.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Nakło Śląskie

Nakło Śląskie

Ogród Śląski w Nakle Śląskim

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022