, marian
, marian

MINI ZOO-NIEDŻWIEDZ

Komentarze 0
2012-06-04

Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 20px; "> Spotkamy tu kilkanaście ras bażantów, kur, kaczek i gęsi. Miłośnicy większych ptaków zwrócą uwagę na strusie emu oraz strusie afrykańskie. Zainteresowanie najmłodszych z pewnością wzbudzą osły, lamy owce, kozy i konie. W Mini Zoo na dobre zadomowiły się drapieżniki: lisy polarne, koati oraz szopy pracze. Uroku ogrodowi dodają tchórzofretki, nutrie, a także jeżozwierze. Atrakcją będą również kangury i skunksy. Gospodarze specjalizują się w hodowli koni rasy haflinger. Haflingery są rasą tyrolską, pociągową.
Helvetica, sans-serif; font-size: 12px; line-height: 20px; " /> Po spotkaniu ze zwierzętami należy aktywnie wypocząć na placu zabaw, z mostami zwodzonymi, huśtawkami, zjeżdżalniami i ławkami. Dodatkowo, dla wielbicieli nieco mocniejszych wrażeń - tor przeszkód i wieża Gargamela.
Do Niedźwiedzia najłatwiej dostać się samochodem. Gospodarze udostępniają własny, bezpłatny parking.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022