Zagłosuj na nas!
, gaba
, gaba

Błatnia

Komentarze 2
2008-08-31

Wycieczka z Brennej czarnym szlakiem 25 minut,potem zielonym szlakiem ok.1 godz...poczatek trasy dośc cięki pod gorkę,ale potem już łatwo i przyjemnie🙂.Na górze ranczo i schronisko z pyszną kwaśnicą i żurkiem...

Błatnia,w tle rancho i schronisko, gaba
rancho na Błatniej, gaba
schronisko na Błatniej, gaba
kwaśnica:), gaba
w drodze powrotnej..., gaba
w drodze powrotnej..., gaba
pod górkę, gaba
Błatnia, gaba

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Ola Dzitkowska
12 listopad 2008 09:09
...przynajmniej pogoda dopisała.....ja zdobywałam Błatnią w deszczu i mgle, ale pomimo wszystko klimat był super. Pozdrawiam.
JÓZEF
31 sierpień 2008 22:21
Ojej, ale mi przypomniałaś miejsce! 20 lat temu w schronisku , gdzieś pod koniec wakacji było pełno ludzi a w bufecie dyżurna "pomidorowa" i wrzątek do własnych naczyń.Nawet chleba brakowało, ale za to atmosfera! Już myślę o wypadzie do tego schroniska. Pozdrawiam!
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021