, Foxika Lisica
, Foxika Lisica

Wycieczka do Blaskowizny

Komentarze 0
2012-05-28

Pierwszego dnia naszej wycieczki postanowiliśmy odwiedzić Augustów. Głównymi atrakcjami tego dnia będzie Biebrzański Park Narodowy i rejs gondolą po augustowskich jeziorach.

, Foxika Lisica
, Foxika Lisica

Drugi dzień spędzimy w Suwałkach w Aquaparku,kompleks składa się z części rekreacyjnej i sportowej. A dodatkowo przygotowano kompleks łaźni i saunarium.

W centrum znajduje się również gastronomia, sala konferencyjna, przychodnia rehabilitacyjna, klub fitness, usługi fryzjersko-kosmetyczne, a także sklep specjalnie z myślą o zapalonych wodniakach.

W trzecim Dniu wycieczki postanowiliśmy spędzić w Blaskowiznie nad jeziorem jest to miejsce gdzie panuje cisza spokój. Można tutaj wypocząć w ciszy i spokoju. Kąpiel w jeziorze Hańcza jest wielką frajdą.

, Foxika Lisica
, Foxika Lisica
, Foxika Lisica
, Foxika Lisica
, Foxika Lisica

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Aquapark w Suwałkach

Błaskowizna

Błaskowizna

Nurkowanie

Ognisko nad jeziorem Hancza

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022