, Katarzyna Szydłowska
, Katarzyna Szydłowska

Warmia i Mazury dla każdego

Komentarze 1
2012-05-26

Moja niedawno zaplanowana wycieczka, którą chcę odbyć w te wakacje.

Okres letni (wakacyjny) pozwoli mi w pełni skorzystać ze wszystkich przewidzianych atrakcji. Myślę, że jest to wyprawa, którą może odbyć cała rodzina, ponieważ znajdziemy tam atrakcje dla małych i dużych, szaleństwa w parku wodnym i parku linowym na zakończenie, a wcześniej niepowtarzalne obiekty histrorczne, safari- aby zobaczyć zwierzęta z rożnych miejsc świata, których nie spotykamy na co dzień. Obok tego muzea , które robią niesamowite wrażenie- pokaz w planetarium, klimat zamków, indiańska wioska oraz wioska w stylu Dzikiego Zachodu, który znamy z telewizji.

Polecam.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Katarzyna Szydłowska
26 maj 2012 17:53

Na wycieczkę wyjeżdżamy z Suwałk, zataczając koło wracamy po 4 dniach do Suwałk zwiedzając mazurskie atrakcje.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Gołdap

Rapa

Piękna Góra

Safari

Piramida w Rapie

Gierłoż

Bunkry w Gierłoży - Wilczy Szaniec

Kanał Elbląski

Planetarium

Park linowy- Iberia International

Miasteczko Mrongville

Park wodny- Tropikana

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022