, marian
, marian

JEZIORO BYSTRZYCKIE-ZAGÓRZE ŚLĄSKIEE

Komentarze 1
2012-05-23

Jest to ogromna budowla. Wystarczy wspomnieć, iż wysokość zapory to aż 44 metry, szerokość podstawy to około 30 metrów a długość to 230 metrów. Jezioro bystrzyckie jest jedno Helvetica, sans-serif; font-size: 11px; "> z najpiękniej położonych jezior w Sudetach.Helvetica, sans-serif; font-size: 11px; "> Przez jezioro przewieszony jest most wiszący , przez który można dojść do Zamku Grodno.Niestety z przyczyn technicznych jest nieczynny.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Krzysztof Dorota
23 maj 2012 17:48

Tak zgadza się most wiszący był kiedyś fajną atrakcją ale i tak tam ładnie 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022