, Paweł Gąsiorek
, Paweł Gąsiorek

Spotkanie Krajtroterów

Komentarze 17
2012-04-18

Niedawno , zaraz po świętach, mieliśmy okazję komentować spotkanie krajtroterów Danusi i Stasia , którzy spotkali się pod Tułem. Było to coś pięknego . Ludzie ,znający się z Polskich Szlaków, spotykają się i można powiedzieć znają się prawie jak łyse konie. Nasze spotkanie z Adamem niestety nie odbyło się na szlaku , ale ma wymiar równie cenny !!! Wirtualna znajomość zawarta na PSz ,która z czasem przeniosła się również na Facebook ( Ludzie Gór ),zaowocowała tym ,że podczas wzajemnego komentowania swoich wycieczek, okazało się ,że będziemy w tym samym miejscu o podobnym czasie. Nie mogłem tego nie wykorzystać !!! Zjawiłem się tam w odpowiednim przedziale czasowym i zapytałem (biuro związków zawodowych przy ZG Janina) ,czy są już goście? Usłyszałem ,że tak , ale o kogo konkretnie pytam? O Adama Prończuka - odparłem . Po chwili z za dzwi wyłoniła się wysoka postać ( po zdjęciach Adama wiedziałem ,że to wysoki facet, ale na żywo wydaje się być jeszcze wyższy) .

Nasze powitanie było tak serdeczne i ciepłe,że będący w tym biurze ludzie myśleli chyba ,że spotykają się jacyś starzy znajomi po latach . Jakbyście widzieli ich zdziwione miny, gdy Adam oświadczył ,że znamy się z internetu. Szok!!!

Niestety nasze spotkanie nie trwało długo . Adam miał zebranie a ja właśnie szedłem do pracy . Najważniejsze ,że spotkalismy się i czekamy na następne spotkanie być może na szlaku.

Apel

Krajtroterzy Wszystkich Miast - Spotykajcie Się

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danuta
23 kwiecień 2012 10:57

[cytuj autor='Lebiedzik Stanisław'] Tylko cieszyć mogą takie spotkania, jak już Danusia wspomniała, nasze również było bardzo sympatyczne i myślę, że... rozwojowe. Pozdrawiam Was Panowie, Adasiu i Pawle.   [/cytuj]

Oj tak, Stasiu- do zobaczenia w czerwcu w Ustroniu. Pozdrawiam :-)

Paweł Gąsiorek
20 kwiecień 2012 08:12

[cytuj autor=' Danuta'] Danusiu. Raz w tygodniu chodzę z kolegą z Tychów z kijkami po Paprocanach🙂 7.00 start spod Piramidy. szybki marsz do Promnic i nazod🙂  [/cytuj] Adasiu! Dziekuję za zaproszenie. Pozdrawiam :-) [/cytuj]

 W ramach informacji o możliwych spotkaniach - niedziela około 8:00 wyjście na Police z Przełęczy Zubrzyckiej. Zapraszam !

toja1358
20 kwiecień 2012 06:34

No proszę! Nie było mnie tu dosłownie "przez chwilę", a tyle się dzieje! Spotkania Krajtroterów mnożą sie nam jak grzyby po deszczu 🙂)) To piękne!

Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę dalszego owocnego przekształcania znajomości wirtualnych w radosne spotkania w realu.

Danuta
19 kwiecień 2012 23:30

Danusiu. Raz w tygodniu chodzę z kolegą z Tychów z kijkami po Paprocanach🙂 7.00 start spod Piramidy. szybki marsz do Promnic i nazod🙂  [/cytuj]

Adasiu! Dziekuję za zaproszenie. Pozdrawiam :-)

Adam Prończuk
19 kwiecień 2012 23:02

Bardzo ciepłe komentarze. Brawo Pawle za wklikanie wycieczki🙂

Dorej nocki


19 kwiecień 2012 22:21

Tylko cieszyć mogą takie spotkania, jak już Danusia wspomniała, nasze również było bardzo sympatyczne i myślę, że... rozwojowe. Pozdrawiam Was Panowie, Adasiu i Pawle.

 

mokunka
19 kwiecień 2012 21:19

Adam i Paweł 🙂 SUPER!!!

Fajnie, ze się chłopaki spotkakaliscie. Zazdraszczam i pozdrawiam🙂))

Adam Prończuk
19 kwiecień 2012 20:52

[cytuj autor=' Danuta'] Hihi potrafię sobie wyobrazić Wasze spotkanie, bo coś podobnego przeżyłam spotykając Stasia:-) Na całe szczęście moja Rodzina pod ręką to nie musiałam im potem opowiadać, zdawać relacji i tłumaczyć. Tak, tak Pawełku. Twoje hasło :" Krajtroterzy z różnych stron - spotykajmy się" jest jak najbardziej na czasie. Mam nadzieję, że po zainaugurowaniu naszych spotkań- teraz będzie ich coraz więcej... bo to są naprawdę BARDZO miłe i sympatyczne spotkania bardzo dobrych choć narazie wirtualnych znajomych. Pozdrawiam :-) [/cytuj]

Danusiu. Raz w tygodniu chodzę z kolegą z Tychów z kijkami po Paprocanach🙂 7.00 start spod Piramidy. szybki marsz do Promnic i nazod🙂 

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
19 kwiecień 2012 20:28

witam , a to ci niespotykane  ciekawe spotkanie . 

Spotkanie Krajtroterów moze kiedys przed jakims zamkiem,palacem ,dworkiem w gorach itp. 

pozdrawiam  Karol Barsolis

Danuta
19 kwiecień 2012 19:42

Hihi potrafię sobie wyobrazić Wasze spotkanie, bo coś podobnego przeżyłam spotykając Stasia:-) Na całe szczęście moja Rodzina pod ręką to nie musiałam im potem opowiadać, zdawać relacji i tłumaczyć.

Tak, tak Pawełku. Twoje hasło :" Krajtroterzy z różnych stron - spotykajmy się" jest jak najbardziej na czasie. Mam nadzieję, że po zainaugurowaniu naszych spotkań- teraz będzie ich coraz więcej... bo to są naprawdę BARDZO miłe i sympatyczne spotkania bardzo dobrych choć narazie wirtualnych znajomych. Pozdrawiam :-)

Paweł Gąsiorek
19 kwiecień 2012 09:31

Nie przejmuj się. Mnie też entuzjazm wczoraj rozpierał. Po przyjściu z pracy ,żona miała już dość moich opowieści o naszym jakże długim spotkaniu(około 5 minut).

Adam Prończuk
19 kwiecień 2012 09:27

[cytuj autor='Gąsiorek Paweł'] Zbierzność nazwisk Adamie! ps; Paweł....  hahaha [/cytuj]

Sorry Paweł !!! Do szkoły  chodzilem z Piotrkiem Gasiorkiem🙂 Z entuzjazmu wielkiego się rozpisałem.

Ostatnio edytowany: 2012-04-19 09:30

Paweł Gąsiorek
19 kwiecień 2012 09:24

Zbierzność nazwisk Adamie!

ps; Paweł....  hahaha

Anna Piernikarczyk
19 kwiecień 2012 09:22

A jednak nie tylko zwykłe uściśnięcie dłoni 🙂 Paweł, świetna relacja, tak się ciepło zrobiło 🙂

Adam Prończuk
19 kwiecień 2012 09:10

Pawle - Z Janiną łączy mnie blisko 20 lat współpracy i siatkarskich zmagań z Bacami, Jodłowskimi, Reksem Gębałą, Jarkiem Cwenerem i wieloma innymi. Grywał też kiedyś Leszek Gąsiorek (rodzina)

Ostatnio edytowany: 2012-04-19 09:29

Anna Piernikarczyk
19 kwiecień 2012 09:08

No popatrz 🙂 To czekam na relację 🙂

Adam Prończuk
19 kwiecień 2012 09:01

Krótkie spotkanie, usciśniecie dłoni🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023