, Ania
, Ania

8 Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych w Pszczynie

Komentarze 1
2008-08-24
Tym razem to krótka wycieczka do Pszczyny na pokaz samochodów na pszczyńskim rynku.
8 Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych jak co roku przyciąga miłośników motoryzacji.Ja już parę lat temu byłam na takim pokazie samochodów, tym razem miałam okazję pokazać te wspaniałe i pięknie zadbane pojazdy mojemu synowi bo córeczka niestety nie była zbytnio zaitneresowana (ma dopiero 1,5 r.). Z niecierpliwością czekaliśmy na pierwsze pojazdy.Około południa na pszczyńskim rynku pojawiły się kilkudziesięcioletnie Triumphy, Mercedesy, BMW i Volkswageny, obok nich mogliśmy zobaczyć Warszawę i Moskwicza, a największą uwagę przyciągał zaparkowany przed Bramą Wybrańców amerykański luksusowy Packard. Oprócz tego znalazły się motory Junak czy niedawno jeszcze często spotykany " duży fiat". Jednak największą atrakcją dla mojego syna był wyjazd tych pojazdów w kolumnie z pszczyńskiego rynku. Syn z radością im machał a kierowcy trąbili i machali do niego.
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
8 Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych w Pszczynie, Ania

Komentarze

Zostaw swój komentarz


25 sierpień 2008 10:41
Konto użytkownika zostało usunięte
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022