, Marcin
, Marcin

Góra Żar 879m n.p.m (Pieniny Spiskie)

Podróż jest zaznaczona jako prywatna. Nie jest publicznie dostępna na żadnych listach. Można ją zobaczyć tylko przy wykorzystaniu bezpośredniego adresu URL.

Komentarze 6
2012-03-01

Wycieczke rozpoczolem z miejscowosci Krempachy, tj. moja rodzinna miejscowosc, szedlem 3 godz ... snieg sięgał mi po pas... masakra wejscie na góre strome. Gdy już wrócilem z powrotem do domu (czas powrotu 2h) bylem prawie już zamarznięty. Ale i tak sie opłaciło 🙂

, Marcin
, Marcin
, Marcin
, Marcin
Góra Żar w Pieninach Spiskich, Marcin

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022