Wyspa Młyńska magicznie

Komentarze 3
2012-02-14

Wracając do domu z pracy, w chwili gdy spadł pierwszy śnieg przechodząc przez Wyspę Młyńską wykonałem kilka zdjęć, które wyszły nieco magicznie, choć niekoniecznie dobrze "jakościowo" 😉
Gdy będziecie w Bydgoszczy musicie to miejsce odwiedzić łącznie z muzeami...
polecam.Komentarze

Zostaw swój komentarz

Adam Prończuk
16 luty 2012 07:40

Pora dnia, roku, światło, humor, nastawienie, towarzystwo, emocje dnia, itd działaja na postrzeganie. Miejsca powrzednie w jednej chwili są tajemnicze, wyjątkowe. 

mokunka
14 luty 2012 11:25

Dominiku, fotki faaajne, aż miło zerknąć.W Bydgoszczy nigdy nie byłam.Czytałam kiedys , że ze wzgledu na ilosć szlaków wodnych przez nią przeplywających nazywana  jest "Polską Wenecją"          Musze powiedzieć, że chętnie bym takowe fotki zobaczyła i zgodnie z tym co piszesz, pewnie trzeba odwiedzić Bydgoszcz (narazie wirtualnie) a kiedys...chciałabym tam dotrzeć. pozdrawiam🙂))

Danuta
14 luty 2012 08:43

Wzorem Mokunki i Toji- zaraz sięgnęłam do dokładniejszych informacji  o wspomnianym przez Ciebie Dominiku miejscu. Bardzo interesujące, a Twoje zdjęcia klimatyczne. Pozdrawiam :-)

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021