Widok ogólny parku.
Widok ogólny parku.

Świat i Polska pomniejszone w skali 1:25

Komentarze 2
2008-08-18
Zainspirowany wiadomością od Moniki postanowiłem zwiedzić Park Miniatur w Inwałdzie. Byłem ciekawy jak on został zorganizowany. Widziałem bowiem podobny we Włoszech w okolicach Rimini. Była to Italia w miniaturze. Zabrałem więc wnuka (wnuczka była przeziębiona) i wraz z żoną pojechaliśmy do Inwałdu. Pogoda była piękna więc można było zwiedzać. Muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Park mi się bardzo podobał. Makiety wykonane są bardzo realistycznie i dokładnie. Jedyną wadą jest może dowolne ustawienie obiektów. Wprawdzie trudno byłoby przygotować dla wszystkich obiektów miejsca podobne do faktycznych lecz Polskę w miniaturze możnabyłoby już uporządkować. Ciekawy jest również zielony labirynt, który wprawdzie jest jeszcze niski ale dla dzieci jest to wielka frajda. Frajdą również i nie tylko dla dzieci jest autoscooter oraz diabelskie koło i pirat. W parku jest ponadto wiele punktów gastronomicznych tak że zwiedzający nie umrą z głodu. Ponadto dzieci mogą sobie pojeździć na kucykach co jest dodatkową atrakcją. Myślę, że organizatorzy planują jeszcze ustawienie dalszych obiektów gdyż miejsca jest dosyć.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Edward Krężel
21 sierpień 2008 18:47
Tylko, żeby dopisała pogoda bo zwiedzanie jest pod gołym niebem. Przy dobrej pogodzie napewno będzie to udana wycieczka. Powodzenia.
Anna Piernikarczyk
21 sierpień 2008 08:55
O kolejny raz Inwałd, a ja własnie na ten weekend planuję tam jechać, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021