, Gabriela Jaworowska
, Gabriela Jaworowska

Gody żywieckie - Żywiec

Komentarze 5
2012-02-08

Żywieckie Gody to przegląd grup i zespołów, które w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku odwiedzają Żywiec i Milówkę i kultywują ludowe tradycje i obrzędy.

Przedstawiam trochę zdjęć z tegorocznej imprezy, która odbyła się na żywieckim rynku w styczniowy dzień,tańce i zabawy na śniegu, strzelanie z bata, które zostały oceniane w różnym przedziale wiekowym.

Żywiec, Gabriela Jaworowska
Żywiec, Gabriela Jaworowska

Żywiec, Gabriela Jaworowska
Żywiec, Gabriela Jaworowska
Żywiec, Gabriela Jaworowska
Żywiec, Gabriela Jaworowska
Żywiec, Gabriela Jaworowska
Żywiec, Gabriela Jaworowska

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danuta
09 luty 2012 19:10

Z góry dziękuję Gabrysiu za  wszelkie informacje dotyczące  imprez turytyczno- podobnych. Staram się je zawczasu wyszukiwać, ale nie zwasze mi się to udaje.

A tak przy okazji - wszyscy tutaj jesteśmy po imieniu. Tak się przyjęło i niech tak zostanie. Pozdrawiam- Danusia :-)

Gabriela Jaworowska
09 luty 2012 16:46

Pani Danuto dziękuję... ale rok szybciutko minie i znowu będą Gody, będę się starala powiadomić przed czasem o imprezie... Pozdrawiam serdecznie🙂

Ostatnio edytowany: 2012-02-09 18:01

Danuta
09 luty 2012 13:55

Kolejna świetna relacja. Pomysłowo spędzony czas w plenerze, ładne zdjęcia. Jaka szkoda że nie wiedziałam o tej imprezie. Pozdrawiam :-)

Gabriela Jaworowska
08 luty 2012 23:32

Dziękuję, ja odwiedzam co roku Gody w Żywcu a zdaża się że wybieram się też do Milówki, bo to wspaniała impreza i świetnie się bawię. 


08 luty 2012 23:00

Świetny temat, bo to przepiękna tradycja. Jadąc na Wielką Raczę widzieliśmy w Żywcu kolędników z autobusu i bardzo żałowaliśmy, że nie mogliśmy być z nimi oko w oko. A tutaj proszę, są. Dzięki i pozdrawiam

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021