Pałac w Miedarach
Pałac w Miedarach

Miedary, Księży Las i Łubie - architektura oraz przyroda

Komentarze 6
2012-02-04

Tym razem wybraliśmy pałacową wycieczkę, i dobrze że bliską, bo Dominika mrozu nie wytrzymała i wycieczka zakończyła się płaczem. Niestety góry nadal poza zasięgiem zimą, może jak mrozy zelżą.

W planach był pałac w Miedarach i w miejscowości Łubie, ewentualnie kościólek drewniany w Księżym Lesie. Plan wykonaliśmy, choć niestety pałac w miejscowości Łubie jest niedostępny dla turystów, cyknęłam tylko fotkę zza ogrodzenia.

Łubie
Łubie

Ale po drodze spotkała nas niezaplanowana niespodzianka - stado saren w Wilkowicach, z daleka nawet trudno było rozpoznać, że to sarny, ale zatrzymalismy się i po długimmarszu zrobiłam kilka zdjęć. Jeszcze bażant się trafił i nawet zając przekicał nam całkiem niedaleko. Dla mieszczuchów nie lada atrakcje 🙂 No ale właśnie ten spacer wykonczył moje młodsze dziecko, choć, miało sanki 🙂

Pałac w Miedarach
Łubie
Łubie pałac
Pałac w Łubiu
Łubie
Bażant w Wilkowicach
Stado saren
Sarny w Wilkowicach
Kościół w Księżym Lesie
Księży Las
Księży Las
Księży Las

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
11 luty 2012 20:58

Aniu, fajnie i zimowo.Dzieciaki mialy frajde napewno🙂 Bażant i sarenki super.

pozdrawiam🙂))


07 luty 2012 13:50

Aniu, brakuje mi słów, żeby wyrazić swój zachwyt. Słowo "przepiękne" jest w tym przypadku za słabe.

A poza tym Wasza Cudna Rodzinka, oby wszystkie takie były!

Pozdrawiam Was serdecznie.

Roman Świątkowski
06 luty 2012 17:25

[cytuj autor='Prończuk Adam'] Jak zawsze 5. Myślę, że  dzieci się zmęczyły po pół wycieczki ciągnęły na sankach  Tatusia🙂 [/cytuj];

Tak tak najlepiej na dzieci zgonić a widać doskonale że Tatuś zmęczony. Gratuluję tych atrakcji - naprawdę trzeba miec szczęście

Pozdrowionko.

toja1358
06 luty 2012 15:37

Pięknie Aniu, że nie boicie się mrozu. Zostaliście nagrodzeni widokiem sarenek i dostojnego bażanta🙂

A maluchowi nie ma się co dziwić, że nie wytrzymał długo na takim mrozisku - toż to dorośli wymiękają, a co dopiero taki brzdąc🙂))

Pozdrawiam

Krzysztof Dorota
06 luty 2012 14:10

Fajna wycieczka ale hit to ten bażant 🙂 super

Adam Prończuk
06 luty 2012 09:56

Jak zawsze 5. Myślę, że  dzieci się zmęczyły po pół wycieczki ciągnęły na sankach  Tatusia🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Miedary

Miedary

Księży Las

Księży Las

Łubie

Łubie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022