Park Rozrywki Dinolandia 2011

Komentarze 1
2011-12-27

W dniu 27.12.2011 wraz z moimi pociechami wybrałam się do Dinolandii. Miejsce idealne na spacer i zabawę nawet zimą, choć nie wszystkie atrakcje były czynne. Najlepiej tam pojechać wiosną, kiedy zieleni się trawa i pomału wszystko się otwiera...

Dinozaury wykonaniem mnie zachwyciły, a dzieciaki skakały z radości kiedy mogłam im poczytać informację na temat tych stworów z tabliczek, które są umieszczone obok kazdego dinozaura. Świetnym pomysłem jest jaskinia tajemnic - o wysokości coś około 1,2 m - pełna ciemnych zakamarków, z dinozaurem uwięzionym w klatce.

Choć zziębnięci spróbowaliśmy swoich sił w grze w mini golfa - jak dla nas był to pierwszsy raz, pola są o róznym stopniu trudności więc i dzieci mogły popróbiować swoich sił.

Na koniec poszlismy się zagrzac do przytulnej restauracyjki - ja piłam pyszna białą kawę z cynamonem i jadłam iście niebiańską fasolkę - nawet moja mama takiej nie robi, a dzieciaki raczyły się jedzniem jak z Mc Donalda - czyli dinopaką - dinoburgerem w zestawie z zabawką.

Pojedziemy tam jeszcze latem, bo na ich stronie www.dinolandia.eu jest informacja, że wtedy urządzają tam tematyczne imprezy plenerowe.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
28 grudzień 2011 20:33

Szkoda Myszko, że nie ma fotek.pozdrawiam🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Park Rozrywki Dinolandia

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022