, maggie_budka
, maggie_budka

Karkonoski weekend

Komentarze 2
2011-11-11

11.11.11 r. - wyruszam do Karpacza. Po przybyciu i zameldowaniu w miejscu noclegowym wyruszam na krótką trasę w poszukiwaniu Kruczych Skał. Oglądam jaskinię, wspinam się po skałkach i zupełnie leniwie mija czas.

12.11.11 r. - przejazd na parking obok hotelu Biały Jar. Wyruszam o godzinie 8.00 szlakiem czarnym w stronę Kopy i Śnieżki. Pogoda jest cudowna, dzięki czemu aparat pstryka non-stop. Na kopie piję grzane winko i ruszam dalej w stronę Śnieżki, która malowniczo wygląda na tle błękitnego nieba. Turystów co niemiara i na podejściu pod Śnieżkę wszyscy idą gęsiego. Jest wietrznie więc na szczycie tylko pamiatkowe zdjęcia, coś słodkiego na poprawę krążenia i ruszam w dół, łagodną trasą, szlakiem czerwonym. Obok Domu Śląskiego szlak czerwony niby zamknięty, ale wielu turystów wchodzi i schodzi właśnie tam, więc i ja decyduję się na ten szlak. Jest on dokładnie taki jak lubię - skalisty i stromy. Po upływie godziny szlak łagodnieje i już obok schroniska Łomniczka zmienia się w leśną ścieżkę. Więc zupełnie spacerowym tempem wracam do Karpacza.

, maggie_budka
, maggie_budka
, maggie_budka
, maggie_budka
, maggie_budka
, maggie_budka
, maggie_budka
, maggie_budka
, maggie_budka
, maggie_budka
, maggie_budka
, maggie_budka

Komentarze

Zostaw swój komentarz

maggie_budka
13 listopad 2011 19:14

Chętnie pooglądam, jako inspirację do następnej wyprawy 🙂 Pozdrawiam

mokunka
13 listopad 2011 16:19

Fajny wypad w Karkonosze .Karpacz ładny ale ja bardziej lubię Szklarska Porębę. Z Karpacza pamiętam jako ciekawostkę Muzeum Zabawek oraz mini Muzeum Socrealizmu (swiętne).Poszukam fot i postaram się je wstawic. pozdrawiam🙂))

 

znalazlam fotke, wiec wstawiam z Muzeum Socrealizmu🙂

Ostatnio edytowany: 2011-11-13 20:25

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023