, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski

Z wózkiem na Klimczok

Komentarze 2
2011-09-28

15 sierpnia wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę z naszą 2,5 miesięczną córeczką na szczyt w Beskidzie Śląskim - Klimczok 1117 npm ... nie polecamy takiej wycieczki ze zwykłym wózkiem bo niestety teren na tyle trudny że czasem tylko wnoszenie wchodzi w grę ... ale mimo wszystko się da ... od Bielska wjechaliśmy gondolą pod Szyndzielnię no i spacer najpierw na Szyndzielnię a potem dalej aż na Klimczok czasem w wózku czasem w nosidełku bo jak wspomniałem teren ciężki dla zwykłego rydwanu. Ze szczytu zeszliśmy do schronu pod Klimczokiem i po odpoczynku ruszyliśmy w drogę powrotną już szlakiem omijającym kopułę Klimczoka.

Z wózkiem na Klimczok, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danuta
12 październik 2011 22:25

Mój syn w wieku 3 lat zdobył samodzielnie Klimczok szlakiem od strony Szczyrku. Wtedy jeszcze nie było wiadomo, że będzie turystycznym zapaleńcem. Teraz zdobywa dużo wyższe szczyty. Myślę, że i Wasza Córeczka jest na bardzo dobrej drodze złapania bakcyla turystyki pieszej. Pozdrawiam :-)

 

mokunka
28 wrzesień 2011 21:05

Nooo, podziwiam odważnych wędrowców .Córeczka też bedzie pewnie turystką!!! pozdrawiam🙂

Zwiedzone atrakcje

Szyndzielnia

Klimczok

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022