, Dominik Dobros
, Dominik Dobros

Spływ kajakowy Wdą

Komentarze 2
2011-07-09

Cóż to był za poranek? Pełen zniecierpliwienia i obaw przed zaspaniem... ale udało się 😉 Stawiłem się na miejsce spotkania z resztą grupy i po zapoznaniu się z planem trasy czas pakować manatki do samochodów i w drogę... czas mija bardzo szybko i niebawem jesteśmy na miejscu we Wdeckim Młynie. Tutaj pakujemy co potrzebne do kajaków i . . .  na rzekę. Tak, tego mi było trzeba. Aktywny odpoczynek, którego życzę każdemu. 
Rzeka Wda jest bardzo piękną rzeką często zmieniającą bieg i zaskakującą za każdym zakrętem... niekiedy meandruje bardzo łagodnie by za chwilę przyspieszyć i spiętrzyć się niebezpiecznie... nawet deszcz podczas drugiego dnia spływu nie był w stanie popsuć mi dobrego humoru, jaki towarzyszył mi podczas całej wyprawy...
Polecam, warto.

Zapraszam do galerii 😉

, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros
, Dominik Dobros

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Dominik Dobros
29 luty 2012 12:53

Tak... adrenalina jest wszechobecna 😉 przez co jeszcze bardziej zakochałem się w kajakach 😉
Polecam. W tym roku również spływam Wdą lecz trudniejszy odcinek .

mokunka
13 listopad 2011 16:24

Dopiero teraz tu zerknęłam .Świetna galeria, zieleń roślinności i błękit wody, naprawdę super to wygląda.  I pewnie adrenalinka osiągała wysoki poziom na takiej wyprawie😉 pozdrawiam🙂))

Ostatnio edytowany: 2011-11-13 16:25

Zwiedzone atrakcje

Wdecki Młyn

rezerwat Krzywe Koło pętli Wdy

Tleń

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022