Mini Zoo w Kokotku

Komentarze 1
2011-08-22

Mini Zoo (wejście darmowe) znajduje się na obszarze Ośrodka Posmyk, nad Zalewem Posmyk, w Kokotku. Kokotek z kolei leży przy trasie nr 11 Tarnowskie Góry - Poznań, kilkadziesiąt km od Tarnowskich Gór, za Tworogiem.

Mimo, że mini zoo znajduje się bardzo blisko głównej drogi, jest tu bardzo zacisznie, cały Ośrodek położony jest w lesie, nad jeziorem, które zarasta, więc bardziej przypomina staw, ale jest malownicze.

Ośrodek jest bardzo fajnym miejscem na wycieczkę, ale czas się tu trochę zatrzymał, troche w negatywnym znaczeniu, obszar jest zaniedbany a klatki stare. Dłuższego wypoczynku bym tu nie zaplanowała (można wynając domki), ale taka wycieczka na chwilę z dziećmi całkiem fajna.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
24 sierpień 2011 23:27

Muszę się tam wybrać!

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Kokotek

Kokotek

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022