Dinolandia w Inwałdzie
Dinolandia w Inwałdzie

Dinolandia w Inwałdzie i Wadowice

Komentarze 1
2011-08-13

W sobotę wybraliśmy się do Inwałdu, żeby zwiedzić Dinolandię. Niestety akurat na ten weekend zgubiła się promocja 9,99 za osobę, no ale trudno.

Park Dinozaurów w Inwałdzie jest świetny, bardzo ładny, dinozaury choć się nie ruszają, to są inne niż w pozostałych Dinoparkach, bo pochodzą ze Stanów Zjednoczonych.

Całe otoczenie jest bardzo gustownie zrobione i przygotowano też dodatkowe atrakcje. Dla dzieci w cenie biletu dostępny jest też plac zabaw.

Z obszaru Parku można zerknąć na budowle w Parku Miniatur. Właśnie buduje się coś nowego. Przy wejściu do Dinolandii parkuje Ciuchcia, którą można dojechać do Mini Zoo w Inwałdzie.

Po drodze zwiedziliśmy jeszcze Wadowice Karola Wojtyły. Cały Rynek jest zamknięty bo trwa remont, łącznie z rodzinnym domem papieża, ale piękna bazylika wita turystów z całego świata.

Park Dinozaurów w Inwałdzie
Inwałd
Bazylika w Wadowicach
Papież Jan Paweł II
Dom Katolicki w Wadowicach

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Myszka
27 grudzień 2011 16:16

Dinoladnia to fajne miejsce dla rodzin z dziećmi zwłaszcza takimi młodszymi ( 4- 5 lat) chociaz mój kubuś ( 8 lat) też miał co tam robić. Promocja bilet po 9.99 będzie chyba przez cały okres zimowy więc w czasie wolnym kiedy nie ma śniegu można się tam wybrać. My gralismy w mini golfa a później grzalismy sie w restauracji przy pysznym jedzonku i wyśmienitej gorącej czekoladzie.

Pol;ecam każdemu kto lubi pospacerowac i pocieszyć oko miłym i estetycznym miejscem.

Za obsługę daję 10 punktów 😁

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023