, Ela
, Ela

Wodospad Szklarki

Komentarze 1
2011-07-24

Na Wodospad Szklarki wybraliśmy się w niedziele, pogoda nawet nam dopisywała choć za gorąco nie było. Słoneczko bawiło się z nami w chowanego🙂 ale wyprawa sie udała. To piękne miejsce znajduje się pomiędzy Szklarską Porębą a Jelenią Górą, należy do Karkonowskiego Parku Narodowego więc przed wejściem należy uiścić opłatę. O tyle jest dobrze że opłata obowiązuje cały dzień więc jak sie nie ma w planach dalszej wyprawy w góry to po zobaczeniu wodospadu można pojechać do zamku Chojnik w Sobieszowie. Dojście do wodospadu zajmuje niewiele czasu a tam czeka już na nas niesamowity widok. Z wodospadu można udać sie dalej na Łabski Szczyt ale to już długa i niestety męcząca wyprawa choć na początku tak źle to nie wygląda. Droga przebiega malowniczym szlakiem i pod górę jak to w górach bywa🙂 nas ze szlaku pogoniła niestety psująca sie pod koniec dnia pogoda i niestety zmęczenie częsci ekipy więc ta mniej zmęczona została przegłosowana i zamiast piąć się w górę, zeszliśmy do auta a tak niewiele brakowało. Ale pomimo że nie udało nam się dojść do końca to i tak byliśmy zadowoleni,wyprawa sie nam udała.

, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
17 październik 2011 14:09

Wodospad Szklarki -przepiekny! Bylam tam 2 razy i pewnie sie jeszcze kiedys wybiore.pozdrawiam🙂))

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022