, Ela
, Ela

Wrocław

Komentarze 0
2011-06-04

Dostałam propozycje z pracy na sobotni wyjazd do Wrocławia na piknik rodzinny zorganizowany przez jedna z firm. Więc zeby połączyć obowiązek reprezentowania firmy z przyjemnością zaplanowaliśmy sobie dodatkowe zwiedzanie Wrocławia a dokładniej Ogrodu Japońskiego. A na wieczór zostawiliśmy sobie grajace fontanny.Spektakl wody, światła i muzyki. Wszystko połączone w jedna piękną całość. Dech zapiera nie da sie uktyć. Przed pokazem atmosfera napięcia i oczekiwania. Gasną światla w latarniach, cicho zaczyna grac muzyka i za chwilę zaczyna sie cały pokaz.Wrażenia są nie do opisania. To trzeba zobaczyć, wsłuchać sie i przeżyć. Ludzi dużo ale człowiekowi wydaje sie jaby był sam , doodkoła taka cisza, nawet dzieci milkną. Nikt nie rozmawia.A na koniec burza oklasków i chciało by sie zawołać jeszcze.Bis.

, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela
, Ela

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022