, mirosław
, mirosław

rodzinna wycieczka do bajkowej krainy i dinozaurów

Komentarze 1
2011-07-09

po przeczytaniu artykułu w internecie o nowo powstałym parku atrakcji,postanowiłem go zwiedzić wraz z rodziną.wycieczke rozpoczeliśmy w katowicach na dworcu pkp.Po dotarciu do rybnika i znalezieniu odpowiedniego autobusu komunikacj miejskiej dojechaliśmy do dzielnicy kamień gdzie znajduje się rodzinny park rozrywki.W tym parku znajdują się atrakcje dla dużych i małych.My zaczeliśmy zwiedzanie od parku ruchomych dinozaurów jednak mały brzdąc gdy zauważyła znajdujące się nieopodal chuśtawki zaraz tam pobiegła.Po chwili negocjacji udało nam sie dokączyc zwiedzanie parku dinozaurów.W następnej kolejności postanowiliśmy wejśc do bajkowej krainy,przy wejściu przywitała nas małgosia z bajki o babie jadze i jasiu i małgosi.Pózniej był kot w butach.Mała była w swoim żywiole mogła się wyszalec do woli,najbardziej przypadła jej do gustu łódz piracka,na której mogła by szaleć cały dzień.Po wspaniale spędzonym popołudniu i małym szantażu(paulisia nie chciała jeszcze wracać)że dostanie maskotke postanowiliśmy wracać do domu.powrotna podróż pociągiem upłyneła dość szybko.

, mirosław
, mirosław
, mirosław

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Eugeniusz Waluga
25 lipiec 2011 14:43

Dobrze, że jest takie fajne miejsce. Rewelacja dla dieci

Zwiedzone atrakcje

rybnik-kamień

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022