Sprowadzanie roweru do domu

Komentarze 1
2011-07-04

Minąl tydzień od moich odwiedzin kuzyna, a mój rower nadal "zimował" u niego. Postanowiłem więc sprowadzić mojego jednoślada do domu. Wyruszyłem komunikacją w sobotę by odwiedzić kilka osób z rodziny i przy okazji zabrać rumaka do domu. W poniedziałek ok. 10:00 udałem się do kuzyna tam wypiłem kawę i pojechałem w drogę powrotną. Niestety to czego chciałem uniknąć tydzień wcześniej dopadło mnie teraz i to ze zdwojoną siłą. Chciałem uniknąć deszczu a jednak mnie dopadł i to w formie ulewy. Z trasy praktycznie wiele nie pamiętam gdyż ciągle byłem skupiony na pokonywanej trasie. Powiem tylko tyle, że skróciłem dystans o Mysłowice a czas jazdy był dłuższy. Jednak deszcz może wiele.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
17 lipiec 2011 10:28

A gdzie fota, chocby tego roweru🙂)) ?

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022