Co tam deszcz.

Komentarze 3
2011-07-02

Urop mam, żonka wakacje, a tu ciągle pada. Zdesperowani idziemy w deszcz. Piotr z Pawłem grzybki posadzili będzie ciekawiej. Trzy godzinki ruchu na łatwym szlaku z Równicy na Orłową i siam. Nawet sie przejaśniło i przestało padać - ot nagroda.Komentarze

Zostaw swój komentarz

Adam Prończuk
06 lipiec 2011 23:53

Witaj Staś. Tak - traska na mały spacer. Pozdrowienia.


06 lipiec 2011 23:48

Fragment tej Twojej trasy to też fragment mojej dzisiejszej, ale w zupełnie innych warunkach. Ładnie pokazałeś deszcz, choć ja już go mam na razie serdecznie dość. Pozdrawiam, Staś.

Krzysztof
02 lipiec 2011 21:00

Dzisiaj tam byłeś? I już masz to na stronie? Adasiu, parę minut temu odpisałem na post o moich zdjęciach, i wtedy zobaczyłem w rogu ekranu cudne zdjęcie: drzewa we mgle, chyba buk na pierwszym planie, i droga. Kliknąłem się i zobaczyłem, że to z Twojej wycieczki. Zdjęcie skopiowałem, mam je u siebie z opisem "droga ze mgle, od Adasia". Dołączę je do swojego zbioru zdjęć z drogą. Bo widok drogi ma dla mnie magiczny urok.

Dzięki, udało Ci się to zdjęcie. Jest tam drugie, też ciekawe: daleka góra, a na pierwszym planie lampa naftowa, ale tego nie skopiowałem, bo gdy je powiększyłem, zobaczyłem oszustwo - żarówkę w lampie naftowej😢

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021