Zamek w Starych Tarnowicach - wielkie otwarcie wnętrza

Komentarze 0
2011-06-18

O tym zamku pisałam już nieraz, otoczenie było piękne i udostępnione już od dawna, a w sobotę 18.06.2011 roku odbyło się otwarcie wnętrza zamku.

Pięknie odnowiony i wyposażony, zachęca do odwiedzenia. W dolnych partiach nowoczesność miesza sie z historią, wyżej już historia bierze górę. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia. Polecam

Zamek w Starych Tarnowicach
Zamek w Starych Tarnowicach

Teraz zamek jest już codziennie udostępniony dla turystów (prócz poniedziałków). Można go zwiedzać z przewodnikiem lub bez.

Również otoczenie i zamek z zewnątrz jest wart zobaczenia.

Fundacja Kompleks Zamkowy Tarnowice Stare

ul. Pyskowicka 39
tel. (032) 384 74 61
biuro@fundacjakomplekszamkowy.pl
http://www.fundacjakomplekszamkowy.pl
Biblioteka zamku w Starych Tarnowicach
zbroja
zabytkowy rower
Wnętrza zamku w Starych Tarnowicach

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zamek w Starych Tarnowicach

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022