, Ania
, Ania

Spacer po zaporze w Goczałkowicach i lody w Pszczynie

Komentarze 1
2008-08-06
Poznajemy nasze bliskie otoczenie. Choć mieszkamy blisko Goczałkowic to nigdy tam nie byliśmy dlatego wybraliśmy się nad zaporę. Teren piękny, ogromna woda, szum rozbijających się o brzeg fal, a w dali wznoszące się góry. Bystre oko może dostrzec gdzieś w oddali pływającą kaczkę czy mewę. A z drugiej strony widać kolejne rozlewiska wody i las. Świetne miejsce na niedzielny spacer, choć nie tylko spacerowiczów można tu spotkać. Jeździ tu wielu rowerzystów i zwolenników rolek. Po dłuższym spacerze czas na lody oczywiście do parku pszczyńskiego. Tu jesteśmy częstymi gośćmi a dzieci lubią odwiedzać pilnującego zamku lwa i zadumanego rycerza.Obowiązkowo trzeba pobawić się na którymś placu zabaw przed powrotem do domu. Ciekawie zrobiony plac zabaw jest przy ulicy Warownej, tam też nasze urwisy się wyszalały i zmęczone wracały do domu.
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
Spacer po zaporze w Goczałkowicach i lody w Pszczynie, Ania
Międzyzdroje - Zagroda Pokazowa Żubrów

Komentarze

Zostaw swój komentarz


07 sierpień 2008 09:13
Konto użytkownika zostało usunięte

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Goczałkowice

Zapora w Goczałkowicach

Zapora w Goczałkowicach

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022