Smocza Jama, Bartosz Dębek
Smocza Jama, Bartosz Dębek

Szlakiem Kraków-Zakopane-Wadowice

Komentarze 1
2011-05-31

DZIEŃ 1

Zakopane cudowna kraina, Bartosz Dębek
Zakopane cudowna kraina, Bartosz Dębek

Zbiórka uczestników, wyjazd o godz. 4:45. Przejazd do Krakowa, zwiedzanie: Wawel- dziedziniec, wnętrza Katedry, Grobowce Królewskie, Dzwon Zygmunta, przejście podziemiami do Smoczej Jamy. Spacer ulicą Grodzką, przejście pod Okno Papieskie, Collegium Maius, Rynek Główny, Kościół Mariacki, Sukiennice, ulica Floriańska, Brama Floriańska, Barbakan, Plac Matejki. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Sukiennice, Bartosz Dębek
Kraków- to co najpiękniejsze, Bartosz Dębek
Sukiennice 2, Bartosz Dębek

DZIEŃ 2

Śniadanie, zwiedzanie Zakopanego: muzeum Kasprowicza, Krzeptówki, Krupówki, wjazd na Gubałówkę, cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Jaszczurówka, skocznia narciarska. Czas wolny, obiadokolacja, ognisko i nocleg.

Barbakan, Bartosz Dębek
Barbakan, Bartosz Dębek

DZIEŃ 3

Świątynia w której Jan Paweł II otrzymał chrzest, Bartosz Dębek
Świątynia w której Jan Paweł II otrzymał chrzest, Bartosz Dębek

Śniadanie, wyjazd do Wadowic zwiedzimy Muzeum w Domu Rodzinnym Karola Wojtyły, nawiedzimy świątynię, w której otrzymał chrzest. Obiad, powrót ok. godz. 22:00.

Muzeum Jana Pawła II, Bartosz Dębek
Dzwon Zygmunta, Bartosz Dębek
Gubałówka, Bartosz Dębek

Orientacyjna cena wynosi około 300zł/os.

Krupówki, Bartosz Dębek
Muzeum Kasprowicza, Bartosz Dębek
Okno Papieskie, Bartosz Dębek
Oscypki, Bartosz Dębek
Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Bartosz Dębek
Plac Matejki w Krakowie, Bartosz Dębek
Wdiok z gór, Bartosz Dębek

Komentarze

Zostaw swój komentarz

monika
31 maj 2011 19:58

Rzeczywiście trzeba pokazywać mlodzieży piękno naszego kraju . Mamy cudowne krajobrazy i przepiękne zabytki . Pozdrawiam Monika B.

Wycieczka na mapie

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021