, Sebastian
, Sebastian

Weekendowe mazury!

Komentarze 0
2011-05-23

DZIEŃ 1

, Sebastian
, Sebastian

Wyjechaliśmy o godz. 7:00. udaliśmy sie na pola Grunwaldu a by zobaczyć to historyczne miejsce. Potem udaliś,y sie do Mikołajek zwanych Perłą Mazur, spacer po rynku i nowej części wypoczynkowej miasta oraz starej części rybackiej dał nam ogromny relaks., rejs statkiem po jeziorze Śniardwy był fantastyczny. Nastepnie pojechalismy na obiadokolację, zakwaterowanie i nocleg.

DZIEŃ 2

, Sebastian
, Sebastian
Zjedliśmy śniadanie i pjechaliśmy na teren Biebrzańskiego Parku Narodowego. Tam czekaly na nasz atrakcje: zwiedzanie z przewodnikiem rezerwatu łosia, torfowiska, siedliska bobrów i wydr, przełom rzeki Biebrzy. Zachwyceni pieknem polskiej przyrody udaliśmy się relaksacyjny turnus na basen do Ełku. Wróciliśmy na miejsce zakwaterowania, zjedlismy obiadokolacjęi poszliśmy spać.
DZIEŃ 3
Po obfitym śniadaniu przjechaliśmy do Gierłoży. Zwiedziliśmy kwaterę Hitlera "Wilczy Szaniec". Nastepnie udaliśmy się do Świętej Lipki gdzie zwiedzaliśmy Sanktuarium- perłę polskiego baroku i ośrodek kultu maryjnego. Pi zwiedzaniy Św. Lipki od razu udalismy się w drogę powrotna. Zjedliśmy obied w przydrożnej restauracji a do domu wrocilismy około godziny 21:00. Było WSPANIALE!
, Sebastian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Biebrzański Park Narodowy

Biebrzański Park Narodowy

Biebrzański Park Narodowy

Biebrzański Park Narodowy

Święta Lipka

Święta Lipka

Gierłoża

Sanktuarium Maryjne

Sanktuarium Maryjne

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022