, Wanda Kocur
, Wanda Kocur

pielgrzymka

Komentarze 0
2008-06-01
Licheń .To już nie ten Licheń Stary i nie ten sam lasek Grąbliński. Ten piękny kawałek naszego kraju zmienił się nie do poznania. Zabudowany, zabetonowany, wyasfaltowany, zakapliczkowany. Kiedy po raz pierwszy byłam w Licheniu w 1988 roku to urok przyrody w tym miejscu pozwalał uwierzyć w objawienie się Matki Bożej miejscowemu pasterzowi. Bazylika Licheńska jest piękna , ale nie czuje się już tam tej atmosfery koscioła św. Doroty gdzie poprzednio znajdował się łaskami słynący obraz Matki Boskiej Licheńskiej Bolesnej Królowej Polski.
Częstochowa- Jasna Góra. Jak dobrze, że nadal jest taka jak od lat.
Pomnik Jana Pawła II przypomina o tym, że czas ucieka a wieczność czeka.
, Wanda Kocur
pielgrzymka, Wanda Kocur

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022