, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski

Zakopane i Tatry

Komentarze 2
2011-03-07

Pewnego piątkowego południa 18 lutego udało nam się dodzwonić do naszego lokalnego radia i spróbować sił w konkursie o nazwie "Misja Nosal" odpowiadając na szereg pytań ściśle związanych z górami. Ku naszej radości udało nam się wygrać tą edycję w nagrodę dostając trzydniowy pobyt w czterogwiazdkowym Grand Hotelu Nosalowy Dwór.

Nie zwlekając zarezerwowaliśmy sobie termin od 7 do 9 marca i pojechaliśmy.

Szczyt Nosal oraz Nosalowy Dwór, Tomasz Sładkowski
Szczyt Nosal oraz Nosalowy Dwór, Tomasz Sładkowski

Pierwszego dnia zaraz po przyjeździe przespacerowaliśmy od dołu do góry całe Krupówki, Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku w Zakopanem, następnie z racji tego, że nasz hotel jest zaraz pod stokami Nosala wjechaliśmy i trochę podeszli na szczyt Nosal 1206 npm podziwiając zimowe Tatrzańskie panoramy. Po zjechaniu na dół udaliśmy się zameldować do hotelu.

Drugi dzień prawie w całości wypełniły nam Tatry. Poszliśmy pieszo do Kuźnic skąd wjechaliśmy koleją linową na Kasprowy Wierch. Z Kasprzaka spacerek tam i spowrotem na niedaleki dwutysięcznik Beskid 2012 npm całą drogę podziwiając przy niesamowitej pogodzie górskie okolice.

Tatry, Tomasz Sładkowski
Tatry, Tomasz Sładkowski

Trzeciego dnia tylko zdążyliśmy wjechać na Gubałówkę, krótki spacer grzbietem i dalej na dół złapać PKS do Krakowa, następnie do Katowic i Bytomia.

Pierwsza kompilacja to relacja wrażeń z pobytu w hotelu.

, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski

Druga nastawiona na tatrzańskie wędrówki.

, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
15 październik 2012 21:43

witam.

ladna zimowa wyprawa .

Pozdrawiam


16 maj 2011 16:21

Piekna relacja z polskich gór . Cudowne zdjęcia z nich . Pozdrawiam MonikaB.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zakopane, Nosal, Nosalowy Dwór

Zakopane, Kasprowy Wierch

Zakopane, Gubałówka

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021