, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski

Zakopane i Tatry

Komentarze 2
2011-03-07

Pewnego piątkowego południa 18 lutego udało nam się dodzwonić do naszego lokalnego radia i spróbować sił w konkursie o nazwie "Misja Nosal" odpowiadając na szereg pytań ściśle związanych z górami. Ku naszej radości udało nam się wygrać tą edycję w nagrodę dostając trzydniowy pobyt w czterogwiazdkowym Grand Hotelu Nosalowy Dwór.

Nie zwlekając zarezerwowaliśmy sobie termin od 7 do 9 marca i pojechaliśmy.

, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski

Pierwszego dnia zaraz po przyjeździe przespacerowaliśmy od dołu do góry całe Krupówki, Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku w Zakopanem, następnie z racji tego, że nasz hotel jest zaraz pod stokami Nosala wjechaliśmy i trochę podeszli na szczyt Nosal 1206 npm podziwiając zimowe Tatrzańskie panoramy. Po zjechaniu na dół udaliśmy się zameldować do hotelu.

Drugi dzień prawie w całości wypełniły nam Tatry. Poszliśmy pieszo do Kuźnic skąd wjechaliśmy koleją linową na Kasprowy Wierch. Z Kasprzaka spacerek tam i spowrotem na niedaleki dwutysięcznik Beskid 2012 npm całą drogę podziwiając przy niesamowitej pogodzie górskie okolice.

, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski

Trzeciego dnia tylko zdążyliśmy wjechać na Gubałówkę, krótki spacer grzbietem i dalej na dół złapać PKS do Krakowa, następnie do Katowic i Bytomia.

Pierwsza kompilacja to relacja wrażeń z pobytu w hotelu.

, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski

Druga nastawiona na tatrzańskie wędrówki.

Szczyt Nosal oraz Nosalowy Dwór, Tomasz Sładkowski
Tatry, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski
, Tomasz Sładkowski

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
15 październik 2012 21:43

witam.

ladna zimowa wyprawa .

Pozdrawiam


16 maj 2011 16:21

Piekna relacja z polskich gór . Cudowne zdjęcia z nich . Pozdrawiam MonikaB.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Zakopane, Nosal, Nosalowy Dwór

Zakopane, Kasprowy Wierch

Zakopane, Gubałówka

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021