W drodze na kasprowy, MARTA
W drodze na kasprowy, MARTA

Zakopane 2009

Komentarze 0
2011-05-14

Z Białegostoku wyjechaliśmy we wczesnych godzinach porannych czyli około 3. (tak to jest stąd jest wszędzie daleko!) Ale droga była niezła więc po drodze odwiedziliśmy Warszawę- cele prywatnea Następnie Częstochowę- cele duchowe. Późnym popołudniem dotarliśmy do Zakopanego gdzie bez najmniejszego kłopotu znaleźliśmy nocleg i po rozlokowaniu się udaliśmy się na biesiadę na Krupówki. Klima tam panujący a szczególnie w karczmach wciąga niesamowicie a jeśli trafi się jeszcze na równie wesołą obsługę co my ubawu jest mnustwo. Mamy taki zwyczaj, że gdy jesteśmy w Zakopanem każdego dnia jemy gdzie indziej ale co wyjazd lokale się powtarzają.

Zastępnego dnia wybraliśmy się na Kasprowy Wierch 2 lenie chciały jechać kolejką jednak zniechęcił ich kilometrowy wężyk czekający do wagoniku więc wybraliśmy drogę przez murowaniec przełęcz liliową i beskid. Nie jest to trudna trasa a widoki przepiękne. Wieczór spędziliśmy oczywiście w karczmie na Krupówkach 🙂

MUROWANIEC, MARTA
MUROWANIEC, MARTA

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022