Zamek w Mosznej i Zoo w Opolu

Komentarze 0
2011-05-08

Na początek pojechaliśmy do Mosznej. Zamek w Mosznej jest naprawdę wspaniały! Jest również łąka gdzie można sobie odpocząć. Dużo ludzi wzięło nawet leżaki! Niestety nie byłam w środku zamku, ale wystarczy mi, że widziałam go na żywo z zewnątrz. Następnie pojechaliśmy do Zoo w Opolu. Jest masa różnych w zwierząt, takich jak goryle, lemury, uchatki i sowy, ale zabrakło takich zwierząt jak żyrafy, słonie, tygrysy i lwy. Za niedługo będą, ale teraz nie ma 😢

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Zamek w Mosznej

Zoo w Opolu

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022