Kopalnia soli w Bochni

Komentarze 1
2011-05-06

Niedawno byłam ze szkoły w Bochni w kopalni soli. Na początku zjechaliśmy na dół, szliśmy korytarzem, aż dotarliśmy do kaplicy królowej polski, Kingi. Następnie przyjechała po nas mini pociąg. Było bardzo ciasno tym bardziej, że ten kawałek, który przejechaliśmy musieliśmy wracać pieszo! Na koniec dotarliśmy do restauracji oraz boiska. Tam zjedliśmy obiad i poszliśmy do wyjścia.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

monika
06 maj 2011 20:47

Martynko !

Ciekawy opis Bochni . Pozdrawiam Monika B.

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022