Baszta rycerska 2, Ania
Baszta rycerska 2, Ania

Mini Zoo w Rogowie i Bukowie

Komentarze 0
2008-07-23

Wybraliśmy się na wycieczkę do mini Zoo w Rogowie i Bukowie ale po drodze zatrzymaliśmy się w podmiejskim lesie w Wodzisławiu tzw. Grodzisku. Znajduje się tu Baszta rycerska niestety nie można do niej wejść ponieważ została zniszczona, ale wieża i tak jest ładna z zewnątrz a do tego można podziwać piękne tereny leśne.Później pojechaliśmy do Rogowa. Znajduje się tam Park Leśny ze wspaniałymi zwierzętami m.in. konie, lamy, strusie, króliki, paw, który dumnie prezentował swój ogon i ciągle głodna koza, którą karmił syn. Można tam również podziwać piękne powozy i karety jak z bajki. Był staw z rybkami i mostem, no i oczywiście mały plac zabaw . Po dłuższej przerwie na zabawę pojechaliśmy dalej . W Bukowie jest również mini Zoo w którym są pawie, papugi, kaczki, gęsi, są kangurki, węże, jeżozwierz i wielbłąd. Jest tam również stadnina koni, powozownia i wystawa starych zegarów. Można tam zrobić sobie zdjęcie przy samolocie. W miejscu tym widać, że cały czas powstaje coś nowego więc na pewno jeszcze tam zajrzymy.

Las wokół Baszty, Ania
Powozownia, Ania
Powozownia 2, Ania
, Ania
lamy, Ania
, Ania
struś, Ania
koza, Ania
sarny, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
, Ania
Restauracja w Rogowie, Ania
, Ania
, Ania
Buków, Ania
ptaki, Ania
kangury i papugi, Ania
wielbłąd, Ania
ogród, Ania
staw, Ania
Mini Zoo w Rogowie i Bukowie, Ania
Baszta rycerska, Ania

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Wodzisław Śląski

Rogów

Buków

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022