Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Beskid Mały , Adam Prończuk
Beskid Mały , Adam Prończuk

Szyndzielnia

Komentarze 15
2010-11-21

Informacje dla wybierających się na Szyndzielnię:

- kolejka w przeglądzie do 26 listopada

Cisza wyborcza w Bielsku-B, Adam Prończuk
Cisza wyborcza w Bielsku-B, Adam Prończuk

- szlaki czyste i suche

- nie można juz palić papierosów w schronisku

Beskid Mały, Adam Prończuk
Księżyc w Beskidzie Małym, Adam Prończuk
Szyndzielnia , Adam Prończuk

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
29 listopad 2010 11:14
[cytuj autor='Krzysztof ']
A parę wycieczek jeszcze mam w swoich dopiskach, zamieszczę je tutaj. Czy zagraniczne też można tutaj wklejać? Pytam, bo zdaje się, że dla nich jest inna strona.[/cytuj]

Tak, jest inna nasza strona:
www.zwiedzajswiat.pl
Niestey jeszcze bardziej archaiczna, ale zaraz po Polskich Szlakach się nią zajmiemy 🙂
Pozdrawiam
Krzysztof
28 listopad 2010 22:16
[cytuj autor='Anna Piernikarczyk']Marudźcie sobie 🙂
My też z córami ale już dwie na koncie 🙂
Nowe Polskie Szlaki się robią, chwilę to potrwa, ale potem pewnie będą niestety na początku jakieś błędy jak to bywa, musicie byc cierpiliwi, pisać co nie gra i wszystko się ładnie powinno ułożyć 🙂
pozdrawiam[/cytuj]
Ja mam wiele cierpliwości i wyrozumiałości wobec płci nadobnej, myślę, że Adam też. Będziemy czekać i pisać🙂
Krzysztof
28 listopad 2010 22:14
[cytuj autor='Łucja ']Krzysztofie i Adamie, przepraszam, że wchodzę w Waszą korespondencję, czytam ją z ogromną przyjemnością. Mniemam, że się nie znacie osobiście, to jednak między Wami pojawiła się wspaniała nic porozumienia. Przypuszczam, że na Polskich Szlakach rodzi się WIELKA PRZYJAŹŃ.
"Prawdziwi przyjaciele...sprawiają, że czujesz się przy nich dobrze...bo nadają na tych samych, co ty falach." A.Bry
Serdecznie pozdrawiam.[/cytuj]
Kobieta ma specjalne prawa, w tym prawo zabierania głosu, na które to prawo zgadzamy się ochoczo, tym bardziej, że czytamy tutaj miłe jej słowa.
Witaj, Łucjo. Czasami myślę, że moje zarejestrowanie się tutaj to rezultat niezbyt uświadomionej potrzeby pogaduchy z kimś. Adam zaciekawił mnie swoją pasją ogrodową, a ujął miłym zdrobnieniem mojego imienia.
Podobnie do autora cytowanych przez Ciebie słów pisał dawno temu, bo pond 16 wieków, człowiek którego wielce cenię za mądrość i człowieczeństwo, mianowicie Julian znany z przydomku Apostata, rzymski cesarz IV wieku naszej ery. Jeśli znajdę te jego słowa, i nie zapomnę, zacytuję je tutaj.
Dziękuję za pozdrowienia, przyjmij, proszę, moje.
A parę wycieczek jeszcze mam w swoich dopiskach, zamieszczę je tutaj. Czy zagraniczne też można tutaj wklejać? Pytam, bo zdaje się, że dla nich jest inna strona.
Łucja
27 listopad 2010 20:57
Witaj Adamie !
Z zapartym tchem, czytam wszystkie relacje Krzysztofa w Polskich Szlakach. Są przepiękne i takie realistyczne. Mam w podświadomości krajobrazy, które opisuje. Czytając mam również wrażenie, że razem z Nim wędruję po górach. Przypuszczam, że każdy tak reaguje na Jego relacje.
Wiem, że obaj jesteście wielkimi pasjonatami gór, bowiem i Twoje relacje czytam z wielką uwagą i czekam na kolejne.
Serdecznie pozdrawiam.
Anna Piernikarczyk
27 listopad 2010 20:02
Marudźcie sobie 🙂
My też z córami ale już dwie na koncie 🙂
Nowe Polskie Szlaki się robią, chwilę to potrwa, ale potem pewnie będą niestety na początku jakieś błędy jak to bywa, musicie byc cierpiliwi, pisać co nie gra i wszystko się ładnie powinno ułożyć 🙂
pozdrawiam
Adam Prończuk
27 listopad 2010 19:51
[cytuj autor='Krzysztof ']Parandowski w Nocy wrześniowej powiedział, że "córeczka" co najpiękniejsze słowo świata; chociaż moja nie jest już tą malutką córeczką tatusia, bo i ona skończyła 18 wiosen, nadal jest i będzie najpiękniejszą. Zdrowie naszych córek![/cytuj]

Tak, ale Żonka też piękne słowo.
A Mała na imprezie i o 3.oo mam ją odebrać.
Adam Prończuk
27 listopad 2010 19:47
Witaj Łucjo.
Tak sobie z Krzysiem rozprawiamy. Myślę, że miłość do gór i włóczęgi sprawiała, że z razu się rozgadaliśmy. Polecam Ci lekturę pięknych opisów wycieczek Krzysztofa (w portalu zwanymi relacjami).
Gorące pozdrowienia. A
Łucja
27 listopad 2010 10:24
Krzysztofie i Adamie, przepraszam, że wchodzę w Waszą korespondencję, czytam ją z ogromną przyjemnością. Mniemam, że się nie znacie osobiście, to jednak między Wami pojawiła się wspaniała nic porozumienia. Przypuszczam, że na Polskich Szlakach rodzi się WIELKA PRZYJAŹŃ.
"Prawdziwi przyjaciele...sprawiają, że czujesz się przy nich dobrze...bo nadają na tych samych, co ty falach." A.Bry
Serdecznie pozdrawiam.
Krzysztof
26 listopad 2010 22:12
Parandowski w Nocy wrześniowej powiedział, że "córeczka" co najpiękniejsze słowo świata; chociaż moja nie jest już tą malutką córeczką tatusia, bo i ona skończyła 18 wiosen, nadal jest i będzie najpiękniejszą.
Zdrowie naszych córek!
Adam Prończuk
26 listopad 2010 21:29
Tak. Żonka i jedna córka (tatusiowa) ponad 18 wiosen. Podzielam Twoje zdanie o córach.
Krzysztof
26 listopad 2010 21:17
Eee, tego nie ma nawet w UK. Pracowałem tam w pewnej firmie, na terenie której nigdzie nie wolno było palić. No i co? Ano, Polacy znaleźli sposób: palili w swoich samochodach. Na parkingu nie wolno było palić, ale że samochód jest Twój... Anglicy pilnowali tylko wyrzucania petów. Tyle mogli zrobić.
Jeśli piszesz o dziewczynach, to masz na myśli żonę i córkę lub córki? Ja mam jedną córkę, rozkoszne stworzenie, które dało mi mnóstwo uroczych chwil!
Adam Prończuk
26 listopad 2010 21:10
Trzymam kciuka za rozstanie z uzależnieniem.
Moje Dziewczyny nie palą. Palę do kominka, do okna lub na tarasie.

Palenie wśród niepalących krępuje mnie, nie truje ich, wychodzę. Kawiarnia bez sali dla palących - omijam. Jeśli zakażą palenia w samochodzie prywatnym idę na wojnę🙂
Krzysztof
26 listopad 2010 20:00
Przyłapywanie nas, facetów, i to nie tylko na marudzeniu, to takie odwieczne prawo kobiet🙂
Witaj, Adasiu. Rozumiem Cię, bo sam palę odkąd moja pamięć sięga, a że w domu nikt nie pali, to wyobrażasz sobie ile się nasłucham, prawda? Mam jednak nadzieję, że teraz mi się uda, bo od czterech tygodni tylko elektryczne papierosy. Ostatnio kupiłem super płyn, ma delikatny i realistyczny aromat kawy.
A co do palaczy: uważam, że nadszedł czas zebrać się nam wszystkim i utworzyć partię albo jakieś stowarzyszenie, i bronić naszych praw do trucia się, bo jeśli tego nie zrobimy, to niedługo każą nam zejść do podziemi, i może nawet za elektrycznego będą karać.
Dość naszej dyskryminacji! 🙂
Adam Prończuk
26 listopad 2010 09:11
Krzyś. Niestety palę jak smok. Elektronik czasami, jak nie mam wyjścia.

Znowu Ania nas przyłapie na marudzeniu🙂. Faktycznie zdarza się, że niektóre funkcje nie są aktywne lub ich czasowo niewidoczne
Krzysztof
24 listopad 2010 22:44
Palisz? Tak cichutko powiem Ci, że jestem na odwyku. Od paru tygodni "palę" tylko te na bateryjkę, nie wiedzieć czemu nazywane e-papierosami. Podoba mi się to. Jest tanie, i nie ma tego paskudnego zapachu, który dokuczał mi coraz bardziej.

Chciałem kliknąć na przycisk "podoba mi się" pod zdjęciem "cisza wyborcza", bo faktycznie podoba mi się to zdjęcie, ale akurat pod nim nie było tego przycisku, nie wiem czemu. Nie bardzo potrafię poruszać się po tej stronie, nie wiem gdzie co i jak, ech😢

Wycieczka na mapie

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021