, Adam Prończuk
, Adam Prończuk

Zapora w Goczałkowicach.

Komentarze 2
2010-11-14

Mimo niedzieli mieliśmy tylko godzinę na aktywność. Wybraliśmy spacer wałem zapory w Goczałkowicach. Wspaniała pogoda przyciągnęła wielu aktywnych. Na kilkukilometrowej trasie rowerzyści prześcigali się z rolkarzami . Rodziny z dziećmi, objęte pary , seniorzy pod rękę, kilku na nordspacerze, większość z aparatami by złapać zachodzące słońce.

Wał zapory w Goczałkowicach jest popularnym miejscem aktywnego wypoczynku okolicznych mieszkańców. Dobra, równa asfaltowa nawierzchnia korony wału zapory na długość blisko 3 km, to idealnie miejsce dla miłośników jazdy na rolkach. Dla rowerzystów dodatkowo liczne trasy rowerowe w Dolinie Wisły pełnej stawów, rozlewisk, lasków i zagajników, ostoi zwierzyny i siedlisk ptaków. Korona jest objęta monitoringiem, co zdecydowanie poprawiło bezpieczeństwo wypoczynku i czystość tego miejsca.

Jezioro Goczałkowickie, Adam Prończuk
Jezioro Goczałkowickie, Adam Prończuk
, Adam Prończuk
, Adam Prończuk
, Adam Prończuk
Jezioro Goczałkowickie, Adam Prończuk
Zapora w Goczałkowicach., Adam Prończuk

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Adam Prończuk
17 listopad 2010 20:59
To nie nowa nazwa🙂 to popularny Nordic Walking - taki skrócik i spolszczenie zapisałem.
Krzysztof
17 listopad 2010 20:43
Adamie, a co to jest nordspacer? Zielony jestem zupełnie w tych nowych nazwach...

Zwiedzone atrakcje

Jezioro Goczałkowickie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022