Przed muzeum hutnictwa, Adam Prończuk
Przed muzeum hutnictwa, Adam Prończuk

ME Pruszków

Komentarze 0
2010-11-05

Półprywatnie odwiedzam Pruszków. Jestem tu pierwszy raz. Udaje mi się znaleźć godzinkę na spacer po centrum. Deszcz i wiatr nie umila zwiedzania, a muzeum starożytnego hutnictwa nieczynne, za to plakaty zapraszają na wieczorne koncerty muzyki poważnej do oranżerii. Przemykam przez park i deptak do pobliskiego kościoła Św. Kazimierza. Resztę dnia spędzam w kolarskich klimatach.

Kościół Św. Kazimierza, Adam Prończuk
Przes kościełem, Adam Prończuk
Kościół Św. Kazimierza, Adam Prończuk
Arena, Adam Prończuk
ME, Adam Prończuk
ME, Adam Prończuk
ME, Adam Prończuk
ME, Adam Prończuk
ME Pruszków, Adam Prończuk
I jest boisko do plażówki, Adam Prończuk
Narcyz , Adam Prończuk
Dworek - Urząd Stanu Cywilnego, Adam Prończuk
Muzeum hutnictwa, Adam Prończuk
Muzeum hutnictwa, Adam Prończuk

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021