osówka

Komentarze 0
2010-10-18

Wycieczka ciekawa,jak do tej pory nie wiedziałam że takie miejsce istnieje.podziemne miasto bardzo interesujące,ale p.przewodnik z czerwonym nosem do wymiany!!!

Restauracja jednak pozostawia wiele do życzenia.tj głównie jej potrawy.

Pierogi opiekane -masakra ,chyba opiekane były juz 5 razy bez samku kapusty.udko z kurczaka z rosołu lekko podpieczone,najgorsza była surówka pełna wstrętnego octu.!!! kotlet schabowy był z mortadeli ludzie kochani nie do pomyślenia,no i nie było dla dzieci naleśników!!!

 

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

głuszyca

walim

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022