Chałupy, Martyna Weronika Tucka
Chałupy, Martyna Weronika Tucka

Chałupy

Komentarze 0
2010-10-17

Wycieczka do Chałup!

Chałupy to małe miasteczko położone na półwyspie Helskim.W tym mieście nie ma za wielu atrakcji.Do Chałup pryjeżdżają jedynie serferzy!Można się tam uczyć na windsurfingu i kitesurfingu (czyli na desce z żaglem i na małej desce na linkach.)Jest to małe i spokojne miasteczko.Jest tam wypożyczalnia rowerów, można wypożyczyć łódkę i w restauracji "U Kingi" jest pyszne jedzonko!

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022