Żubr, Martyna Weronika Tucka
Żubr, Martyna Weronika Tucka

Zagroda Żubrów w Pszczynie

Komentarze 0
2010-10-16

W Zagrodzie Żubrów w Pszczynie byłam na wycieczce z kółka przyrodniczego.Bardzo mi się podobało ,ponieważ były nie tylko żubry ale również sarny, łosie, daniele, kaczki, łabędzie i muflony.Bilet dla dorosłego kosztuje 8zł ,dla dziecka 5zł.Za 2zł można obejrzeć film w 3D o historii żubrów przczyńskich.Film trwa około 15 minut, więc nie długi.Warto przyjechać na pory karmienia żubrów o godzinach 10.00, 12.00, 14.00 i 16.00.Żubry wtedy wychodzą i jedzą swój posiłek.Jest również sklepik z pamiątkami.Są w nim między innymi maskotki żubrów.To tyle o Zagrodzie Żubrów w Pszczynie.

Żubry zimą, Martyna Weronika Tucka
Pora karmienia, Martyna Weronika Tucka
Domek żubrów, Martyna Weronika Tucka
Żubry szukają pożywienia, Martyna Weronika Tucka
Zagroda Żubrów w Pszczynie, Martyna Weronika Tucka

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022