droga na szczyt, Łukasz
droga na szczyt, Łukasz

krotki :P Brenna-Wisła

Komentarze 0
2010-09-29

Jeśli ktoś ma serdecznie dość zgiełku i potrzebuje sie przejść proponuje od taka trasę 🙂

Sugeruje jednak pozostawić dzieci w domu lub skrocic trase w zależności od czasu czy potrzeb.

w kierunku Równicy, Łukasz
w kierunku Równicy, Łukasz

Z Cieszyna jedziemy autobusem do Brennej.Wysiadamy w centrum i kierujemy się w strone pomnika. Jestesmy na zielonym szlaku i nie schodzimy z niego.(na zdjęciu mapka ze szlakiem).Za pomikiem skrecamy w lewo przez mostek(zdjecie) i kerujemy sie na wprost podążając naszym szlakiem.W zalezności od naszego tepa po 5-10 min skecimy w prawo w las wzdłuż szlaku i zaczy się przyjemnośc na która czekaliśmy.
W zależności od naszego tępa dochodzimy na Równicę(ze skromności nie powiem o ile pobiłem czasowo zakladany czas dojścia na Równice :P).

Z tego miejsca podążamy niebieskim szlakiem na Orłową-zakładany czas 1h 15 min(mnie zajęło 55 min).W odległości 10 min pomiedzy znakim na Orłową (zdjęcie) a schroniskiem niebieski szlak odskakuje lekko w góre i trzeba na to zwrócic uwagę by się nie zapedzic za daleko 🙂. Potem z Orłowej kierujemy się na 3 kopce,skąd schodzimy do Wisły centrum. Bardzo przyjemna wycieczka...przy odpowiednim tepie marszu powinniśmy calkowicie zapomiec o wszystkich klopotach :P

schronisko na Równicy, Łukasz
schronisko na Równicy, Łukasz
Dla takich chwil warto zyc :), Łukasz
na Orlową, Łukasz
schronisko na Orłowej, Łukasz
schronisko na orlowej, Łukasz
, Łukasz
:), Łukasz
3 kopce, Łukasz
, Łukasz
, Łukasz
z Brennej na Równice, Łukasz

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Cieszyn-Wisła

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022