Mirów
Mirów

Jurajski Klasyk

Komentarze 2
2010-08-11

To nasza pierwsza wycieczka zamieszczona na Polskich Szlakach. Myślę, że zupełnie zbędny jest opis i historia zamków, na portalu stworzonym przez wielbicieli Jury 😉



Chciałam się tylko podzielić zdjęciami, które zrobiliśmy tam całkiem niedawno - zamek w Bobolicach już prawie ukończony.

Mirów
Mirów

Te dwa miejsca obok Ogrodzieńca często stanowią cel naszych spontanicznych wycieczek - bo żal w domu gnuśnieć, bo słońce dziś takie piękne, bo liście spadają, bo świeży śnieg tak niezwykle będzie tam wyglądał, itd, itp. Bo każdy powód jest dobry by wybrać się na Szlak Orlich Gniazd 🙂



Tym razem wracając zatrzymaliśmy się w Żarkach, aby zrobić parę zdjęć zabytkowym stodołom na tamtejszym rynku - do tej pory nam się nie udawało, bo na przykład wysiadła bateria w aparacie.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danuta
16 marzec 2012 14:02

Świetna relacja Aniu i znakomita podpowiedź na pierwszy wiosenny wyjazd w Jurę. Pozdrawiam :-)

Anna Piernikarczyk
27 wrzesień 2010 08:16
Nasze rejony 🙂
Choć w Zarkach jeszcze nie byłam, a podobają mi się te domki na zdjędiach 🙂

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021