Jakieś miejsce na trasie wycieczki
Jakieś miejsce na trasie wycieczki

Hel

Komentarze 0
2010-06-23

W trakcie pobytu w Jastarni zorganizowano nam wycieczkę autokarową na Hel.Wyruszyliśmy z Jastarni autokarem o godz. 13tej. Za przewodnika "robił" nam pan kierowca autobusu. Pieknie radził sobie po zakrętach w jednej dłoni dzierżąc mikrofon a w drugiej kierownicę. Więcej razy nie chciałabym tego przeżyć :-D.

Jakieś miejsce na trasie wycieczki
Jakieś miejsce na trasie wycieczki

Pan kierowca zdał nam pełną relację z zarysu historycznego Półwyspu Helskiego, opowiedizał o bunkrach, fortyfikacjach... starał sie. Po drodze zatrzymaliśmy się w Juracie. Byłam juz tam z córką dwa dni wczesniej rowerami więc nie była to dla mnie nowość. Jurata to typowa miejscowość wypoczynkowa. Prawie same hotele, osrodki, pensjonaty. Drożyzna przekracza ludzkie pojęcie. Nawet zwykłe lody-świderki 2 zł droższe niz w Jastarni.Hel to śliczna, urokliwa miejscowość. Jak wszędzie na wybrzeżu knajpki, tawerny, parasole, lody, piwo.

Muzeum Rybactwa z tarasem widokowym. Fokarium.Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021