Kraków, Martyna Weronika Tucka
Kraków, Martyna Weronika Tucka

Kraków

Komentarze 0
2010-08-17

Na wycieczce w Krakowie byłam w drugiej klasie. Zwiedziliśmy Muzeum Sztuki Japońskiej, wytwórnie bombek i widzieliśmy Wawel.

W Muzeum Sztuki Japońskiej składaliśmy origami, uczyliśmy się znaków japońskich podstawowych np.ja,ty,my i tp. oraz widzieliśmy krótki seans o Japoni.

W sklepie z pamiątkami można było kupić wachlarze i inne takie rzeczy.

W wytwórni bombek pokazywali nam jak bombki z przeźroczystych stają się srebrne,jak bombki nabierają kształtu i mogliśmy sami pomalować jedną bombkę.

W sklepiku można było kupić różne bombki,gwiazdki i inne ozdoby na choinkę.

Na koniec podeszliśmy pod Wawel.Wielka i piękna budowla.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022