Słowacja

Komentarze 0
2008-07-11
Nasza wycieczka była w maju.Pojechaliśmy na Słowację do miasta Ruzomberok gdzie mieliśmy kwaterę.Miasto było dobrą bazą na wycieczki w okolicy Przez 4 dni zwiedziliśmy jaskinie Demanowska.Slobody,wioske zabytkową Vikolinec która jest wpisana do księgi Unesco.Również pojechaliśmy w góry aby wyciągiem wjechać na górę Chopak.Nasza wycieczka skończyła się na basenie Tatraladia.Nabasenie jest dużo basenów termalnych i raj dla dzieci jest bardzo dużo rur i zjedżalni.Wszystko to można zobaczyć wpisując penzionadam@str.sk.,abasen na www.tatralandia.aguapark.sk

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022