Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Nakło Chechło

Komentarze 0
2010-07-13

Z dnia na dzień postanowiliśmy udać się do oddalonego o ok. godziny drogi jeziora położonego w bliskiej odległości od Tarnowskich Gór i Bytomia. Mowa oczywiście o Nakło Chechło. Jest to miejsce tłumnie odwiedzane przez Ślązaków przede wszystkim ze wglęzu na ciepłe jezioro, gastronomię i dość rozległą plażę, która w części jest strzeżona. Na terenie jeziora istnieje możliwość wypożyczenia rowerka wodnego czy kajaka, co pozwala na jeszcze lepszą obserwację jeziora.

Wokół brzegu znajdują się punkty gastronomiczne, które oferują róznego rodzaju jedzenie i napoje.

W miłej atmosferze, odpoczynku i posileniu się spędziliśmy kolejny dzień wakacji. Polecam to miejsce szczególnie w słoneczne, upalne dni, gdzie można się ochłodzić i odpocząć od zgiełku miasta. Gdyby jednak pogoda nie była sprzyjająca polecam niedaleki Park Wodny 🙂

Ze względu na brak aparatu - brak galerii.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Nakło Chechło

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021