Nakło Chechło

Komentarze 0
2010-07-13

Z dnia na dzień postanowiliśmy udać się do oddalonego o ok. godziny drogi jeziora położonego w bliskiej odległości od Tarnowskich Gór i Bytomia. Mowa oczywiście o Nakło Chechło. Jest to miejsce tłumnie odwiedzane przez Ślązaków przede wszystkim ze wglęzu na ciepłe jezioro, gastronomię i dość rozległą plażę, która w części jest strzeżona. Na terenie jeziora istnieje możliwość wypożyczenia rowerka wodnego czy kajaka, co pozwala na jeszcze lepszą obserwację jeziora.

Wokół brzegu znajdują się punkty gastronomiczne, które oferują róznego rodzaju jedzenie i napoje.

W miłej atmosferze, odpoczynku i posileniu się spędziliśmy kolejny dzień wakacji. Polecam to miejsce szczególnie w słoneczne, upalne dni, gdzie można się ochłodzić i odpocząć od zgiełku miasta. Gdyby jednak pogoda nie była sprzyjająca polecam niedaleki Park Wodny 🙂

Ze względu na brak aparatu - brak galerii.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Nakło Chechło

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022